top of page

Hakkımızda

Strateji, Sürdürülebilirlik, Stratejik Pazarlama, Müşteri Merkezlilik ve Ürün Yönetimi gibi konularda hizmet veren global bir danışmanlık oluşumu olarak çalışmalarımıza yoğun şekilde devam ediyoruz. Konusunda çok tecrübeli ve çok anadili konuşan danışmanları ile EMEA bölgesinde hizmet veriyoruz.

Danışmanlık çalışmalarında yenilikçi yaklaşımlarla işletmelerin dönüşüm stratejilerine başta olmak üzere ilgili alt başlıkları başarı ile uyguladığımız çok sayıda referansımız ve kendi geliştirdiğimiz modellerimiz var. 

 

Programlarımız, çok aşamalı olup genellikle 3-6 aylık dönemlerde yapılan içerisinde hem eğitim hem çalıştay hem de saha çalışmaları barındıran kapsamlı yaklaşımlarımızdır. Bu çalışmalarda elini işin altına koyan bir ekibiz ve dönüşümün gereksinimi olan kültürel bileşenini önemseriz. 

 

Hizmetlerimiz dünya standartlarını ve bilinen alanlarda ise başta EU Projeleri, Turquality, Uluslararası sertifikaları kapsar ve özellikle gerçek iş yapış modelleri ile uyumlu olacak şekilde ilerliyoruz.

Süreçleri desteklerken lider ekiplere mentorluk ve birebir danışmanlık yapıyoruz, böylece organizasyonda kültürel yayılımı sağlıyoruz.

 

Benzersiz yaklaşımlarımız ve pratik çözümlerle işi nasıl ele aldığımızı merak ederseniz bizimle lütfen irtibata geçin diyoruz.

Toplantı Salonu

Değerlerimiz

İnsana değer veririz, emeğe saygı duyarız,  gelişmeyi destekleriz ve beraber kazanmaya inanırız. 

Misyonumuz

Müşterilerimizin işine değer katarken hızlı çözümlerin geliştirilmesini sağlar ve sürdürülebilir hale gelmesine yardımcı oluruz.

Vizyonumuz

Dünya çapında rekabet edebilen İlk 10 Türk sermayeli danışmanlık şirketinden biri olmak.

Referanslar

ARÇELİK.jpg
birinci-otom.png
unilever-logo.png
turkishairlines.png
asis-1.jpg
hareket_logo.jpg
tsi-seats.jpeg
qnbfinans-logo.png
goodyear-logo.png
arıkan.jpg
grundig-logo.png
bsh.png
dünyagöz.jpg
DwgPJi9lcmxWnXXnPJMY.png
FOLKART.jpg
novartis-logo.png
garanti.jpg
henkel.png
hepsiburada.jpg
innova.jpg
konyalisaat.jpg
innovera.jpg
kuveyt_turk.png
kibarholding.png
koç-finans.jpg
mess.jpg
migros.png
mlpcare.jpg
n11.png
netaş.jpg
pladis.png
pegasus.jpg
pfizer.jpg
pg.jpg
pharmactive.jpg
sabancı.jpg
softech.jpg
simge-elek.jpg
thy-opet.jpg
koctas-logo.png
bottom of page